Üyelik Sözleşmesi

Sektortime.com Firma (Üyelik) Sözleşmesi

Bu sözleşme yalnızca firmalar ve şirketler için geçerli kılınacaktır. Kişisel, şahıs kayıtları gerçekleştirilmeyeceğinizi bilmenizi isteriz.

 

Sektortime.com firma tanıtım rehberi ve listeleme sitesidir. Firma ekleme (firma kaydı) olarak da geçebilmektedir.

  1. Her firmanın kaydının gerçekleşmeyeceğini bilmenizi isteriz.
  2. Kayıt olan firmalar iş birliği içerisinde olduğumuz firmalardan otomatik olarak eklenebileceğini bilmenizi isteriz. Firmanız haberiniz olmadan sektortime.com’da eklenmiş olabilir. Bunu bize bildirmeniz gerekmektedir.
  3. Kapatılan, güncel olmayan ve buna benzer firmalar sistemimizden kaldırılabileceğini bilmenizi isteriz.
  4. Kayıt yaptığınız firma en fazla 1 yıl (365 gün) sitemizde kalacaktır. Sonrasında sistemden otomatik düşebileceğini bilmenizi isteriz.
  5. Ücretsiz ve ücretli olmak üzere iki kayıt türü vardır. Ücretsiz kayıtta sizden istenilen bilgiler yer alacaktır. Eksik ya da hatalı bilgi girmeniz durumunda kaydınız gerçekleşmeyecektir. Ücretli kayıtlarda ödemesi onaylanmamış firma yayınlanmayacaktır. Yayınlanması durumunda yayından kaldırılacağını bilmenizi isteriz.
  6. Firma detaylarında yorum kısmı editörlerimiz tarafından kontrol edilmektedir. Uygunsuz vb. içerikli yorumlar görüntülenmeyecektir.
  7. Firma kaydınız için oluşturduğunuz bilgilerin size ait olduğunu kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Yanlış girilen bilgilerden sektortime.com sorumlu değildir.

 

Yukarıdaki bilgiler sektortime.com “Firma Kayıt” sözleşmesi olarak geçmektedir. Firmanızın kaydını gerçekleştirmeniz, oluşturmanız yukarıdaki maddeleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Firmanızın olumsuz yaşadığı herhangi bir durumda tarafımıza dönüş yapmanızı ve bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.

Bizden haberdar olmak ister misiniz?Copyright, Her hakkı saklıdır. sektortime.com | 2022

Iyzico